B4B INKASSO s.r.o. (Brno - Staré Brno)

Inkasní společnost pro průmysl, obchod a služby

Dělají vám starosti pohledávky u vašich nespolehlivých obchodních partnerů? Kontaktujte nás a přenechte nám vymáhání pohledávek, jejich management i všechny druhy inkasa pohledávek u nás i v zahraničí. Našim klientům nabízíme službu ověřování platební morálky a veškerou správu pohledávek on-line.

  • Hybešova 726/42
  • Brno - Staré Brno
  • 602 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Komplexní vymáhání pohledávek a poradenství

Potřebujete poradit, jak vymoci nedobytnou pohledávku? Nevíte si rady s prověřením svých obchodních partnerů? Využijte naše profesionální poradenství a ucelený a léty prověřený management finančně-inkasních služeb. Jsme členem Asociace inkasních agentur a disponujeme kvalifikovanými odborníky, precizním know-how i špičkovými technologiemi. To vše dohromady promění zdánlivě ztracený inkasní případ v úspěšný návrat vašich peněz na firemní bankovní účet. A co umíme? Naše portfolio služeb nemůže začínat ničím jiným než prevencí vzniku pohledávek. Předejdete tak nejen mnoha nepříjemnostem při pozdějším vymáhání pohledávek, ale hlavně ušetříte čas a peníze. Prověření partnerů je prostřednictvím naší služby ověření platební morálky snadné a přináší vám klid v práci i v soukromí. Naše postupy a činnosti přizpůsobujeme konkrétním případům, vždy jsou ale efektivní a transparentní. Díky našemu zabezpečenému portálu budete mít možnost kdykoli sledovat aktuální stav vašeho případu vymáhání pohledávky.

Správa pohledávek a inkasní služby

Důvěřujte našemu propracovanému systému správy pohledávek a vaše peníze se vám vrátí. Je to jednoduché: my nabízíme vysoce funkční model celého procesu, vy dostáváte průběžný report o tom, jak se nám daří komunikovat s dlužníkem. K mimosoudní dohodě může dojít kdykoli, ale kdyby k ní přece jen nedošlo, zajistíme celý průběh následného inkasa pohledávek při soudním, případně exekučním řízení. Navíc nejsme omezeni žádným teritoriem, správu pohledávek pro vás zajistíme kdekoli na světě, a to vždy v souladu s místní legislativou. Vlastní pobočky máme v Polsku, Rakousku, na Slovensku a ve Slovinsku.